Nová střecha za dva dny!

Nejčastější dotazy k renovaci - lakování a čištění střech

To vše závisí na teplotě povrchu, rosném bodu a vlhkosti. Průmyslové nátěry jsou určeny pro většinu nepříznivých povětrnostních podmínek. Typy běžně dostupných laků nejmenovaných značek mají velmi omezující podmínky pro aplikaci, někdy je dokonce nemožné těchto podmínek dosáhnout. To proto, že výrobci barev nepřipouští reklamaci, protože většinu z těchto nátěrových hmot lze aplikovat v teplotním rozmezí 25 až 45 stupňů Celsia v létě se však střecha zahřívá až na 100 stupňů.

Jsme u Vás do 16 dnů pokud neprší od data objednávky, protože nemůžeme lakovat v deštivých dnech.

Naše služby poskytujeme na území celé české republiky. U akcí nad 200m2 a dál než 50 km od Prahy je nutno zohlednit ubytování.

Ekologické barvy jsou jen marketingovým tahem. Mají nízké výrobní náklady a vysokou cenu. V podstatě jde jen o tahání lidí za nos. Je ekologická barva taková, která nevypouští látky do okolí? Nebo taková, jejíž výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí?

Pokud jde o první otázku, vnější barvy nemusí být ekologické, protože jejich dopad na životní prostředí je zanedbatelný. Aby se tento dopad minimalizoval, je důležitější s nimi správně zacházet. Pokud jde o druhou otázku, provoz dolů na minerály, které se používají jako plnivo - poškození životního prostředí, - syntéza polymeru - plastová nádobka - konzervační látky - biocidy atp. - navíc malá odolnost vůči atmosférickým podmínkám, která vyžaduje častější přemalování, tj. automaticky opětovné vypouštění emisí související s dopravou a nervy kvůli novým pracím - další mzdové a materiálové náklady, a stačilo jen použít dobrou barvu ředěnou ředidlem.

Barva na vodní bázi nebude nikdy ekologickým produktem. Používáme pouze průmyslové výrobky, které mají 4x lepší výdrž a navíc jsou odolné vůči korozi a obrůstání mechem, a barva vydrží několik let jako nová. Doporučujeme výrobky firem: ROYAL, HEMPEL, SIGMA, BASF, EVONIK.

Naše statistiky:

let zkušeností

m2 malovaného povrchu

spokojených zákazníků

litrů nátěru

Dachmantechnik v TV Nova