Nová střecha za dva dny!

Čištění tašek od mechu, hub a dalších nečistot

Základem je ochrana tašek

Abyste dokonale ochránili Vaši střešní tašku před nečistotami, měla by být použita pro obnovu nanohydrofobní rozpouštědla a konzervační látky obsahující biocidy.

Pouze takové produkty mohou účinně chránit střechu před zanášením mechy, řasami a houbami. Impregnace silikonem, siloxanové a vodní nesplňují naše požadavky.

Jako profesionální dodavatel nevyužíváme vodní a pseudo-ekologické výrobky, které se vyznačují velmi nízkou nebo dokonce zanedbatelnou ochranou.

Postup čištění taškové střechy

Fáze I.  
Kontrola technického stavu střešní krytiny.

Fáze II
Nástřik povrchově aktivní látky, která proniká hluboko do pórů tašky a neutralizuje zárodky řas, mechů, hub a lišejníků a bojuje proti tvorbě nových zárodků uvnitř tašky.

Fáze III 
Odstranění nečistot tlakovou vodou. Tlak vodního paprsku se upraví tak, aby nenarušil povrchovou strukturu střešní krytiny.

Fáze IV 
Výměna poškozených tašek - a to i těch, kde je potřeba tašky řezat podle úkosu. Vyměněné tašky dostanete za cenu údržby.

Fáze V 
Úklid pracoviště.

Poptat naše služby Čištění tašek nejen od mechu Postup renovace tašek Proč provádět renovaci tašek Porovnání renovované a neronovované střechy

Naše statistiky:

let zkušeností

m2 malovaného povrchu

spokojených zákazníků

litrů nátěru

Dachmantechnik v TV Nova